‘Çocuklarıma ilgi gösteremedim! Çok çalışmak suç mu?’

Efe ve Hazel adında iki çocuğu olan Tamer Levent, geçtiğimiz günlerde Gökay Kalaycıoğlu’nun YouTube kanalına konuk olmuş, hayatıyla ilgili pişmanlığını anlatmıştı.

“BABALIĞIMI YAŞADIM AMA YETERSİZ GELDİ”

“En büyük hatan neydi?” sorusu yöneltilen usta oyuncu, “Çok çalışmaktan ötürü çocuklarımla ve eşimle zaman geçiremedim. Bu ülkede hayal ettiğim şeylerin olmasını istiyordum. Bunun ilk örneklerinin verilebilmesi için çalıştım. Ailemi bu süreçte bence çok ihmal etmedim ama o hazzı alamadım. 16 sene boyunca ailemle istediğim gibi zaman geçiremedim. Babalığımı yaşadım ama bana yetersiz geldi” yanıtını vermişti.

“BABA SEN YOKSUN Kİ!”

Üzerime düşen işleri yaptım ve baba olarak sevgimi göstermeye çalıştım. Bu süreçte çok önlem almaya çalıştım. ‘Acaba daha fazlasını yapabilir miydim?’ diye düşündüm hep. Aileme bu konuyla ilgili yakınmadım. Bir kere oğluma bir konuyla alakalı bir şey söylediğimde ‘Baba sen yoksun ki!’ demişti. O bana çok koymuştu.

“BEN HEP MEŞGULDÜM”

İki çocuk babası Tamer Levent, dikkat çekici açıklamalarına devam etti. Tiyatro sahnesinin yanı sıra birçok dizi ve filmde de rol alan 73 yaşındaki sanatçı, katıldığı programda, “Çocuklarımla aram iyi. Ben hep çok meşguldüm. Çok çalıştım, çocuklarıma ilgi gösteremedim. Çok çalışmak suç mu?” ifadelerini kullandı.

“ÇOCUKLAR GADDARLIK YAPABİLİYOR”

 Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olan, Devlet Tiyatroları’nda önce oyuncu, daha sonra yönetmen olarak görev yapan Tamer Levent, “Bir gün oğluma ‘Niye yaptın oğlum?’ dedim, ‘Baba sen yoksun ki ne konuşuyorsun?’ karşılığını verdi. Ağır laf değil mi? O kadar yok değilim, geldiğimde yemeğe çıkıyoruz, uzun yürüyüşler yapıyoruz ama çocuklar gaddarlık yapabiliyorlar” şeklinde konuştu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x