HONOR Ürünleri Artık İndeks Bilgisayar’da

Bilişim teknolojileri sektöründe 23 yıldır bulunan İndeks Bilgisayar ile birçok ilk teknolojiye öncülük eden HONOR’un gerçekleştirdiği iş birliği kapsamında HONOR’un yenilikçi ürün portföyündeki PC, tablet, akıllı telefon ürünlerinin yanı sıra telefon ve aksesuar ürünleri de kullanıcılarla buluşacak.

Herkes için küresel bir ikonik teknoloji markası olmayı hedefleyen HONOR’un yedi Ar-Ge merkezi, 100’den fazla yenilikçi laboratuvarı ve 13 binden fazla çalışanı bulunuyor. Şirket, 100’den fazla pazarda 3 binden fazla hizmet merkezi ve dokuz bölgesel çağrı merkezine sahip.

İndeks Bilgisayar Genel Müdürü Banu Sürek, iş birliğiyle ilgili şunları söyledi: “Birçok ilk teknolojiye öncülük eden, tüm akıllı telefonlar ve diğer akıllı cihazların portföyünün geliştirilmesini desteklemek için mükemmel Ar-Ge yeteneklerine sahip olan HONOR’un Türkiye’deki yetkili ana distribütörü olmaktan mutluluk duyuyoruz. Güçlü ve geniş ürün portföyümüze yenilikçi bir markayı daha eklemiş olduk. İş birliğimiz sayesinde HONOR’un yenilikçi ürünlerini kullanıcılarla buluşturacağız.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x