Şarkıcı Göksel Yeni İmajıyla Bambaşka Birine Dönüştü: Görenler “Ne Yaptın Abla Kendine” Dedi

Türk pop müziğinin başarılı sanatçılarından biri olan Göksel, sosyal medya hesabı üzerinden yeni imajını paylaştı. Göksel, yeni tarzıyla görenleri şaşırttı. Ünlü şarkıcının yeni imajını beğenenler kadar beğenmeyenler de oldu. Gelin Göksel’in büyük değişimine birlikte bakalım… ?

‘Acıyor’, ‘Uzaktan’, ‘Günün Birinde’, ‘Baksana Talihe’ gibi şarkılarla adından söz ettiren Göksel, Türkçe popun başarılı kadın sanatçılarından biri.

Şarkılarıyla geniş kitlelere ulaşan 51 yaşındaki Göksel, ilerleyen yaşına rağmen yıllara meydan okuyarak fit ve genç kalmayı başarıyor.

Şarkıcı, geçtiğimiz yaz aylarında sosyal medya hesabından bikinili pozlarını takipçileriyle paylaşmıştı. Her zaman fit bir görüntüye sahip olan Göksel, az ve dengeli beslenmenin yanında her gün düzenli olarak spor yaptığını açıklamıştı.

Şarkıcı Göksel, bu sefer imaj değişikliğine gitti. Kısa saçlarını daha da kısa kestiren Göksel, yeni imajını takipçileriyle paylaştı.?

Göksel’in yeni imajını gören hayranları ikiye bölündü. Kimisi şarkıcının yeni saçlarını çok beğenirken kimisi de hiç beğenmedi.

1. Sosyal medyadan gelen yorumlar ise şöyleydi…?

2. ?

3. ?

4. ?

5. ?

6. ?

Peki siz Göksel’in yeni imajını nasıl buldunuz? Yorumlarda buluşalım…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x